Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Acu riekstu nokrāsa vienmēr piesaista un priecē ar toņu paleti. Tas ir saistīts ar neparasto krāsu, kurā zeltaini, kopā ar brūnu un zaļu tiek apvienoti vienā, piešķirot īpašniekam unikālu šarmu. Lai uzsvērtu šo nokrāsu, ieteicams sākotnēji iepazīties ar anatomiskām īpašībām, fotoattēliem un idejas ideāla aplauzuma veidošanai.

Cilvēka acs anatomija

Acu lazdu krāsa, kuras fotogrāfijas rakstā ir sniegtas informatīviem nolūkiem, ir viens no visgrūtākajiem krāsu toņiem, kas atrodami varavīksnenes apvalkā. Acis, kurām ir līdzīgas īpašības, spēj mainīt to krāsu. Var izskatīties zaļa vai zeltaini brūna, kā arī tumša.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Tas viss notiek, pateicoties varavīksnenei, kas ir piepildīta ar šķidrumu un atrodas aiz acs priekšējās kameras. Pateicoties tā pigmentācijai, acs krāsa mainās. Ar minimālu pigmenta daudzumu acis iegūst zilu nokrāsu, vidējā vērtība piešķir zaļu krāsu. Maksimālais skaits ir raksturīgs cilvēkiem ar melnu vai brūnu acu varavīksneni.

Pastāv kļūdains uzskats, ka cilvēka acu krāsa mainās attiecībā pret viņa noskaņojumu. Tomēr tas tā nav, jo šo notikumu izskaidro ar apgaismojuma pakāpes izmaiņām, kā arī ar izvēlēto ēnu paleti. Slāvu vidū jūs bieži varat atrast acis ar lazdu krāsu, kā arī starp Latīņamerikas iedzīvotājiem.

Iemesls, kāpēc acis sasniedz šo vai citu toni, ir divos faktoros:

 • varavīksnenes apvalka membrānas šķiedru izmērā;
 • no melanīna tilpuma rādītāja.

Visvairāk sabiezējušās šķiedras un liels daudzums melanīna ir cilvēkiem ar brūnām acīm, un zilacainajiem tas ir vismazāk. Vidējais melanīna indekss un vienāds šķiedras biezums var dot acs ābolam riekstu toni.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Līdzīga acs krāsa izskatās iespaidīga, ja gar varavīksnenes malu atrodas spilgts pigmentēts, tumšs aplis.

Lazdu acu īpašnieku procentuālā daļa

Lazdu acu fotogrāfijas parāda, ka cilvēki no Baltijas valstīm, Skandināvijas un Dienvideiropas ir bieži šīs krāsas īpašnieki.

Iepazīšanās ar cilvēku ar īstu riekstu krāsu netiek uzskatīta par ļoti biežu parādību. Tomēr senos laikos cilvēki visi bija brūnas acis. Citas krāsas izraisīja mutācija.

Mūsdienās lazdu acu īpašnieku īpatsvars ir aptuveni 5%.

Ietekme uz raksturu

Acis ar riekstu nokrāsu ir daudzpusīgi un radoši cilvēki. Viņu īpašniekiem ir dažādas garastāvokļa un personības nokrāsas. Viņi ir arī ļoti sabiedriski, spēj atrast pieeju gandrīz jebkurai personai un ir viegli izturējušies. Viņi vienmēr dod priekšroku būt uzmanības centrā.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Tomēr cilvēki, kuriem acu krāsa ir pārsvarā līdzīga, vairumā gadījumu ir nedroši. Tajā pašā laikā viņi diezgan sāpīgi uztver kritiskas piezīmes, kas kļūst par pamatu šaubīties par viņu personīgajām iespējām. Tādēļ cilvēks spēj kļūt pašpietiekams.

Vīriešu raksturs

Acu lazdu krāsa (varavīksnenes fotogrāfija nespēj nodot tās bagātīgo un neparasto krāsu, tāpēc labāk šādas acis redzēt dzīvas) cilvēces stiprumā ir signāls par to īpašnieka pragmatismu.

Šī persona spēj izvirzīt sev jebkuru uzdevumu un jebkādā veidā sasniegt rezultātus, neizrādot tirānisku noskaņojumu. Riekstu nokrāsa runā par interesantu, diezgan burvīgu, sabiedrisku un rotaļīgu cilvēku.

Zēni un vīrieši ar līdzīgām iezīmēm nav pakļauti depresijai, ātri paaugstinās, bet nekādā ziņā nav nemainīgi. Tāpēc sieviešu pusei sieviešu nav viegli attiecībās ar vīriešiem ar lazdu krāsas acīm.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Neskatoties uz to, satiekot savu īsto pusi un piedzīvojot patiesas jūtas, vīrietis viņai būs uzticīgs līdz galam.

Meiteņu daba

Meitenes ar vara acu nokrāsu mīl tuviniekus, turklāt viņas godā un saglabā ģimenes vērtības. Viņiem svarīga prioritāte ir stabils augsti apmaksāts darbs un kapitāla uzkrāšana.

Otra puse tam visam ir izšķērdība, jo šī dzimuma pārstāvji naudu tērē tikpat viegli, cik pelna. Šādas sievietes ir ļoti maigas, sapņainas, draudzīgas un mierīgas. Viņiem ir talants darboties. Sieva ar lazdu acīm būs lieliska vīra pavadone, ģimene būs pirmajā vietā.

Ideāls grims lazdu acīm

Lazdu acu krāsa (fotoattēls palīdzēs jums izvēlēties pareizo ēnu līdzīgam toni, kā arī izveidot perfektu aplauzumu, kas uzsver varavīksnenes krāsu) apvieno vairākas spilgtas krāsas vienlaikus. Šajā sakarā jūs varat izvēlēties gandrīz visas ēnu un acu grima iespējas.

Jebkuri eksperimenti ļaus jums izvēlēties pareizo ēnu nokrāsu un to pielietošanas veidu. Tas nozīmē, ka, veidojot perfektu grimu, ir jāievēro daži gandrīz universāli padomi:

Ko var izmantotKo nav ieteicams izvēlēties
 • Lai uzsvērtu vienu no acīm esošajām krāsām, ir jāizvēlas kontrastējošu toņu ēnas. Lai acis būtu zaļākas, labāk uzklāt rozā vai ceriņu ēnas. Lai uzsvērtu brūno nokrāsu, ieteicams izmantot ēnu violeto krāsu.
 • Lai iegūtu daudzpusīgu izskatu, varat izmantot acu ēnas ar dabiskām nokrāsām. Šodien jebkurš kosmētikas ražotājs ražo paletes jebkurai dienai. Viņiem ir dzeltenīgas, smilškrāsas un brūnganas krāsas. Rezultātā šīs paletes lieliski saderēs ar lazdu īrisiem, padarot diskrētu ikdienas grimu.
 • Lai izskats nebūtu blāvs, jums jāizveido krāsu akcenti.
 • Lai uzsvērtu acu mirdzumu, ieteicams izmantot sārtas vai zeltainas mirdzuma paletes. Šādas ēnas ir jālieto nelielā apjomā un jāizkliedē augšējā plakstiņa centrālajā daļā un stūros. Šī aplauzuma tehnika var padarīt jūsu acis atvērtas un spilgtas.
 • Ja acs varavīksnenes krāsa ir tumšāka, kuras dēļ zaļgani un zeltaini tonis ir slikti redzams, varat izmantot acu zīmuli un melno skropstu tušu. Ja varavīksnene ir gaišāka, labākā izvēle ir brūna skropstu tuša. Tā rezultātā tas nepadarīs izskatu ļoti raupju, bet tikai uzsvērs neparastu acs krāsu.
 • Lai akcentētu lielas acis, vislabāk ir uzklāt acu zīmuli, kas prasa iet pa kontūru. Šāda grima tehnika dekorēs austrumu izskatu izskatu. Tomēr, ja varavīksnene ir gaiša, acu zīmulis tikai sašaurinās acu izmēru. Tāpēc vēlams ņemt līdzi tikai augšējo plakstiņu. Jūs varat iztikt bez acu zīmuļa vispār.
 • Uzacis vislabāk ir tonēt ar brūnu zīmuli.
 • Lai izskats neizrādās diezgan rupjš, uzacu krāsošanai nav vēlams izmantot melnu vai pelēcīgu nokrāsu. Pēdējais nav pārāk ass un izskatās dabiski. Tomēr tik auksta uzacu krāsa nesaskanēs ar varavīksnenes apvalka silto krāsu. Tā rezultātā seja izskatīsies neharmoniska.
 • Veidojot dienas grimu, nav ieteicams izmantot pārāk piesātinātas tumšu toņu ēnas.
 • Ja izmantojat bordo nokrāsas, izskats izrādīsies drūms un sāpīgs.
 • Ja varavīksnenes riekstu nokrāsu izceļat ar zaļganiem vai aukstiem toņiem, izskats izrādīsies drūms.

Lai uzsvērtu riekstu varavīksneni, ir atļauts izmantot jebkuru tradicionālo skaistumkopšanas metodi. Pēdējais var būt kontūras, kroku, kaķu acu, bultiņu vai dūmu acu izvēle. Pieliekot aplauzumu, ir ļoti svarīgi nepārklāt ēnas un gaismas kombināciju acīs. Viņam noteikti jāizceļ neparasts elements savā izskatā.

Veidojot vakara grimu, lai efekts būtu izcils, ieteicams ievērot šādus punktus:

 1. Sākumā uz plakstiņiem ir jāpieliek pamatne. Pēc tam jums uz augšu jāuzklāj smilškrāsas ēnas slānis. Acs stūri vajadzēs retušēt ar melnu zīmuli.
 2. Mobilā plakstiņa centrālā daļa jāpārklāj ar ceriņu krāsas nokrāsām ar mirdzumu. Kroku vajag nedaudz aptumšot ar bordo nokrāsu, ēnojot to pie acs ārējā stūra.
 3. Izmantojiet mīkstu brūnu kajala zīmuli, lai iezīmētu acu kontūru. Tālāk jums vajadzētu izmantot suku, lai ēnotu līniju tā, lai kontūra vienmērīgi saplūst ar ēnu galveno krāsu. Beigās jums jāaizpilda skropstas ar melnu vai brūnu skropstu tušu. Slānim jābūt dubultam.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Veidojot ikdienas ikdienas kosmētiku, jums ir jāizlīdzina akcenti, lai tie labi saderētu ar ikdienas izskatu. Šim nolūkam vislabāk ir izmantot neitrālus toņus, piemēram, violetu, bordo vai rozā. Tomēr pēdējam jābūt ļoti mazam.

Soli pa solim norādījumi par dienas aplauzuma izveidošanu lazdu krāsas varavīksnenē:

 1. Sākotnēji, izmantojot grunti, jums vajadzētu sagatavot plakstiņu ādu. Kad grunts ir pilnībā absorbēts, virs virsmas vienmērīgi jāpielieto ēnas ar neitrālu krāsu. Tam ir piemērots bēšs.
 2. Izmantojot rozā vai violetu zīmuli, jums jāvelk līnija pie skropstām uz augšējā kustīgā plakstiņa. Netālu no ārējiem acu stūriem, lai iegūtu bultiņas, ir jāpabeidz asās astes. Šajā gadījumā spiedienam jābūt minimālam, jo ​​grims ir dienas laikā.
 3. Lai nogādātu skropstu apakšējo malu, ir nepieciešams pelēks zīmulis. Izmantojot biezu suku, jums būs nedaudz jānoēno zīmētās līnijas.
 4. Skropstu galiem jābūt viegli nokrāsotiem ar skropstu tušu.
Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija
Foto: lazdu acu krāsa ir skaisti uzsvērta ar rozā zīmuli

Dūmu aplauzumam iesakām izmantot tumšas, siltas ēnas. Varavīksnenes lazdu krāsai nav piemērotas auksti pelēkas vai zilas ēnas. Vēlams izmantot paletes ar sarkanām, silti pelēkām, šokolādes brūnām vai baklažānu nokrāsām.

Detalizēts dūmu aplauzuma veidošanas metodes apraksts:

 1. Lai izveidotu dūmu izskatu, ieteicams izmantot melnu zīmuli ar sarkanu krāsu. Tas ir jāpieliek biezā līnijā augšējiem un apakšējiem plakstiņiem. Pēc tam jums būs jānoēno līnijas ar otu.
 2. Tad uz ēnu pamata slāņa ir nepieciešams uzklāt ēnas ar zeltaini mirdzošu krāsu plānas kārtas veidā. Arī šis tonis jāpievieno zem apakšējām skropstām. Kustībām jābūt vieglām.

Lai pastiprinātu varavīksnenes zaļgani nokrāsu, ieteicams izmantot mīksti zaļu acu ēnu. Šim nolūkam pustoņu un auksto toņu vietā ir piemēroti silti zaļi toņi. Varat arī izmantot zeltaini zaļgani paletes, jo tās labi harmonizējas ar dabisko zelta toni, kas atrodams varavīksnenē.

Ja jūs nevarat atrast pareizo zaļo nokrāsu, ieteicams sajaukt brūnas un zaļganas krāsas, lai iegūtu perfektu nokrāsu.

Detalizēti norādījumi par zaļu acu izcelšanu:

 1. Izmantojot paleti, vidējais tonis dzeltenzaļa toņa formā ir jāsadala pa visu plakstiņu. Ēnām jābūt labi noēnotām līdz krokai. Uz pēdējās jums būs jāpiemēro tumši zaļa krāsa. Virs krokas jāpielieto gaiši zaļš tonis, sajaucot to ar tumšu krāsu un ēnojumu.
 2. Tad zem uzacis uz kustīgā plakstiņa jāpielieto gaišākais ēnu tonis. Šo ēnojumu ieteicams izmantot kā marķieri. Tālāk jums jānoēno ēnu nokrāsas, novēršot visus trūkumus.
 3. Acu zīmulim ieteicams izmantot melnu zīmuli vai otu, uz kuras vispirms jāpielieto acu ēnas. Viņiem vajadzēs sakārtot apakšējos un augšējos plakstiņus. Lai izceltu acu iekšējos stūrus, jums jāizmanto zelta zīmulis. Tad tā līnija kopā ar melno jānoēno ar otu.
 4. Skropstu atdalīšanai un pagarināšanai ieteicams izmantot melno tušu. Pirms skropstu krāsošanas ir atļauts tās nedaudz saritināt.
 5. Visbeidzot, jums jāizmanto krēmveida marķieris, kas akcentēs varavīksnenes riekstu krāsu. Lai sejai piešķirtu svaigumu, ieteicams ņemt silta toņa marķieri. Tas ir jāpieliek uz vaigu izvirzītajām daļām, virs uzacīm un uz stūriem. Ja vēlaties, varat izmantot mirdzumu.

Juvelierizstrādājumi un aksesuāri

Lazdu acu krāsa (šādas varavīksnenes īpašnieku fotogrāfijas jums pateiks, kuras rotaslietas un aksesuāri labāk izceļ reto acu nokrāsu) lieliski sader ar auskariem un matu aksesuāriem, kas izgatavoti no zelta. Daiļā dzimuma pārstāvēm ieteicams neņemt sudraba priekšmetus, jo šī dārgmetāla aukstā krāsa nesaskan ar acu varavīksnenes toni.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Labi izskatīsies rotājumi, kas izgatavoti no koka etniskā stilā. Tajā pašā laikā izskats kļūs daudz maigāks. Starp dārgmetāla darinātiem smaragdiem palīdzēs uzsvērt skaistas acis un piešķirt tām spīdumu. Ikdienas lietošanai jūs varat uzņemt daudzkrāsainus izstrādājumus, kas izgatavoti etniskā un boho stilā.

Tāpēc nevajadzētu izmantot brūnus vai zaļus akmeņus, bet izvēlēties violetus vai rozā izstrādājumus, jo šādi toņi ļaus valriekstu acīm atklāt visu krāšņumu.

Uz šādu acu fona skaisti izskatās arī produkti ar tirkīzu, akvamarīnu un zilām nokrāsām. Šī palete izceļ dzeltenos plankumus, kas ir ļoti izplatīti šo acu īpašniekiem. Ieteicams izmēģināt tanzanītu ar zilu nokrāsu, kā arī violetu kvarcu, rozā turmalīnu vai ametistu.

Lazdu krāsas acis cilvēkiem. Fotogrāfija

Kā dārgakmeņi un pusdārgakmeņi ir piemēroti topāzs, dzintars, ahāts, granāts un onikss. Papildus aksesuāriem, kas izgatavoti no sarkanā vai dzeltenā zelta, varat izmantot arī rotaslietas, kas izgatavotas no misiņa vai bronzas.

Lai uzsvērtu iespaidīgus ārējos datus, lieliski der dārgakmeņu rotaslietas, kurās ir safīri, smaragdi, rubīni vai dimanti. Jūs varat eksperimentēt ar pelēkām vai melnām pērlēm, kā arī ar melnu oniksu.

Lazdu acu krāsa tiek uzskatīta par neparastu un diezgan retu. Tas ir saistīts ar faktu, ka varavīksnenei ir uzreiz trīs nokrāsas, proti: brūna ar zaļu un zeltainu. Apraksts un fotoattēls ļaus jums noteikt personas raksturu, kā arī izvēlēties piemērotu aplauzumu un aksesuārus, kas uzsvērs neparastu acu krāsu.

Valriekstu acu krāsu video

Aplauzums lazdu acīm:

Novērtējiet rakstu
Mode, stils, grims, manikīrs, ķermeņa un sejas kopšana, kosmētika
Pievieno komentāru

Meikaps

Manikīrs

Matu griezumi