Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Aparatūras pedikīra piederumi ne vienmēr ir ierīces komplektā. Tiek izmantoti dažāda lieluma un diametra griezēji pulēšanas plāksne, kutikulas noņemšana, saaugumi un ieauguši nagi. Pielikumi regulāri jāmaina.

No kā izgatavoti pedikīra aparāta stiprinājumi?

Aparatūras pedikīra stiprinājumi ir izgatavoti no dažādiem metāliem.

Griezēju veidi:

 • Metālisks. Uz griezēja virsmas ir iegriezumi. Rotācijas procesā sprausla maigi nogriež ādu, gēla laku vai citu pārklājumu uz nagu plāksnes. Virsma paliek gluda. Griezēja iespiešanās dziļums tieši atkarīgs no iegriezumu smaguma pakāpes.
 • Keramikas. Atšķirībā no metāla, tiem nepieciešama rūpīga apstrāde. Trieciena laikā uz griezēja virsmas veidojas plaisas un mikroshēmas. Sprauslas ir izgatavotas no keramikas, uz virsmas ir iegriezumi.
 • Dimants. Šāda veida griezējiem ir metāla pamatne un dimanta pārklājums. Saskaņā ar abrazivitātes pakāpi un cietību ir vairāki galvenie veidi.
 • Korunds. Tie ir izturīgi pret temperatūras galējībām. Pietiekami stipra, raupja, ar abrazīvu virsmu. Griezējus var sildīt, pulējot nagu plāksnes.
 • Smiltis, karbīds vai silīcijs. Pedikīra laikā šāda veida stiprinājumus izmanto, lai ārstētu keratinizētās ādas vietas. Ar viņu palīdzību tiek noņemti kalusi un varžacis. Šāda veida griezēju pamats ir kartons, vāciņi ir vienreizlietojami. Pēc apstrādes pārklājums parasti tiek izdzēsts.
 • Slīpēšana. Izgatavots no auduma, silikona vai gumijas. Padomi tiek izmantoti jutīgu zonu izstrādei. Ja nepieciešams, slīdes uzlabošanai uz griezējiem tiek uzklāts pulēšanas krēms vai eļļa.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Griezēji atšķiras arī pēc krāsas un abrazivitātes.

Cietības griezēju veidi, krāsaini iegriezumi

Aparatūras pedikīra piederumi ir pieejami jebkurā specializētajā veikalā. Griezēji atšķiras pēc stingrības pakāpes.

Izšķir šādus veidus:

 • smalks;
 • saudzējošs;
 • vidēja abrazivitāte;
 • agresīvs.

Agresivitātes vai maiguma pakāpe ir atzīmēta ar noteiktu krāsu:

 • Balta. Mīkstākā pulēšana tiek izmantota dabīgo nagu galīgās pulēšanas un jutīgas ādas apstrādes laikā.
 • Citronisks. Pielikumi ir smalki, tos izmanto darbam ar dabīgiem nagiem un paaugstinātas jutības ādu.
 • Koraļļi. Smalkas slīpmašīnas tiek izmantotas, lai slīpētu plāksnes un notīrītu ādu. Pārdošanā ir slīpmašīnas ar dimanta daļiņām. Divas svītras norāda uz paaugstinātu delikatesi.
 • Zils. Vidējas cietības griezēji. Viņi strādā ar ādu retos gadījumos. Izmantojot griezēju, jūs varat noņemt akrilātu, gēla laku un citus mīkstus pārklājumus.
 • Zaļš. Šo krāsu izmanto, lai apzīmētu cietos griezējus, ar kuru palīdzību tiek noņemts gēla laka, akrilāts un akrils. Pielikumus izmanto arī strādājot ar sacietējušu ādu.
Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko
Aparatūras pedikīra piederumi.

Mākslīgo nagu pulēšanai parasti izmanto melnās svītras griezējus. Viņi neārstē kutikulu, sānu izciļņus.

Funkcionalitāte

Aparatūras pedikīra stiprinājumi atšķiras pēc funkcionalitātes. Atdalīšanas stadijās un strādājot ar ādu, tiek izmantoti dažāda diametra un izmēra dzirnaviņas. Ir vairāki griezēju veidi (atkarībā no materiāla, no kura tie ir izgatavoti).

Pārklājuma griezēji

Lai strādātu ar nagu pārklājumu, tiek izmantoti griezēji, kas izgatavoti no metāla. Uz to virsmas ir dažāda dziļuma un virziena zobi (pretēji pulksteņrādītāja virzienam, pulksteņrādītāja virzienā). Labās un kreisās puses veiksmīgi izmanto grozāmus zobu slīpētājus. Konusa formas sprausla ir vispiemērotākā šellaka, akrila noņemšanai no nagiem.

Materiāli, no kuriem izgatavo slīpmašīnas:

 • Karbīds. Viņu virsma tiek ātri izdzēsta. Pielikumi ir pietiekami 30-40 procedūrām.
 • Tērauds. Griezēji ir izturīgi pret nodilumu un izturīgi, ar tiem pietiek 70-90 procedūrām.
 • Keramikas. Visizturīgākais. Šāda veida griezēji tiek mainīti ik pēc 2-3 gadiem.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

 

Titāna vai zelta pārklājumu metāla griezējus var izmantot arī, lai noņemtu pārklājumu no nagu plāksnes.

Griezēji darbam ar ādu un nagu plāksni

Lai strādātu ar ādas un nagu plāksnēm, tiek izmantoti dažādas abrazivitātes dimanta griezēji. Ar viņu palīdzību viņi attīra sinusus, noņem kutikulu un pulē nagu virsmu.

Ir divas galvenās pielikumu kategorijas:

 • monolīts saķepināts;
 • galvanizācija.

Pirmās kategorijas griezēji ir ļoti izturīgi. Parasti tie ilgst vairākus gadus. Dimanta daļiņas uzklāj uz pamatnes (dažreiz vairākos slāņos) un cep cepeškrāsnī. Šo pielikumu izmaksas ir 6000-9000 rubļu. Galvanizācijas griezēji ir arī izturīgi. Uz līmējošās pamatnes tiek izsmidzināts abrazīvs līdzeklis; šādu sprauslu virsma parasti ir graudaina.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Galvanizācijas griezēji ir marķēti ar dažādām krāsām:

 • Melnais. Tie netiek izmantoti darbam ar ādu.
 • Zaļš. Rupju ādu un kalusus apstrādā ar griezējiem.
 • Zils. Griezējs sagriež kutikulu un apstrādā sānu izciļņus.
 • Sarkans. Izmanto pedikīrā sānu deguna blakusdobumu attīrīšanai un nagu plāksnes pulēšanai.
 • Dzeltens. Lieto jutīgai ādai. Ar tās palīdzību pterigijs tiek noņemts, un vāciņš ir pulēts.

Baltā dimanta griezēji ar smalku griezumu praksē tiek izmantoti reti. Ar viņu palīdzību nagu plāksne tiek pulēta.

Griezēju veidi pēc formas un mērķa

Aparatūras pedikīra stiprinājumi atšķiras pēc mērķa un formas. Vidēji griezēji parasti ir funkcionāli - tos izmanto dažādos pedikīra posmos. Pielikumi tiek izmantoti naglu iekšējai un ārējai apdarei.

Liesmas forma

Šāda veida dzirnaviņas tiek izmantotas nagu pamatnes tīrīšanai un pulēšanai. To var izmantot arī deguna blakusdobumu ārstēšanai. Eksperti neiesaka to praktiski izmantot iesācējiem: noapaļotās formas dēļ griezumu risks ir diezgan augsts. Turiet griezēju 45 ° leņķī.

Adatas forma

Uzpildes galva ir izgatavota no karbīda metāla. Ar tās palīdzību kutikula tiek pacelta un atvērta, pterigijs tiek noņemts. Griezējs ir piemērots dabisko naglu noņemšanai (no iekšpuses). Visbiežāk tiek izmantots stiprinājums ar zilu (vai zilu) svītru. Darbā jābūt uzmanīgam, lai klientam netiktu ievainots ar griezēja galu.

Veidlapa "kukurūza"

Aparatūras pedikīra laikā izmantojiet keramikas urbumu ar zaļām vai zilām (vienas vai dubultām) svītrām. Ar tās palīdzību tiek noņemti mākslīgie materiāli un gēla laka. Griezējs palīdz veidot pareizu naga garumu.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Tas jātur paralēli plāksnei.

Konusa forma

Konusveida korunda vai dimanta griezēji ar zilu griezumu ļauj kutikulai atvērt un nedaudz pacelt. Turiet sprauslu 90 ° leņķī.

Lodes vai sfēras forma

Dažāda diametra lodīšu griezēji palīdz sagriezt kutikulu, noņemt urbumus un notīrīt sānu izciļņus. Aparatūras pedikīrā tiek izmantoti sarkani un zili roboti padomi. Lai noņemtu pterigiju, tiek izmantots neliels lodveida griezējs.

Lēcu vai ložu forma

Aparatūras pedikīra laikā tiek izmantota sprausla ar dimanta pārklājumu. Ar tās palīdzību pterigijs tiek attīrīts un kutikula tiek atvērta. Griezējs tiek turēts 90 ° leņķī. Darbībā sprausla aizstāj "konusu" un "liesmu".

Bungas vai cilindra forma

Sprausla ir izgatavota no cietiem sakausējumiem, ar tās palīdzību tiek koriģēts naglu garums un noņemts mākslīgais apvalks. Griezējs ir diezgan traumatisks, tāpēc iesācējiem tas jālieto pēc iespējas uzmanīgāk.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Sprauslai ir asas malas, tāpēc nav ieteicams apstrādāt laukumus pie kutikulas ar "cilindru" vai "cilindru".

Noapaļota cilindra vai veltņa forma

Ar metāla noapaļota-cilindriska griezēja palīdzību jūs varat apstrādāt sānu izciļņus un sagriezt kutikulu. Nagu plāksnes traumu risks ir minimāls. Aparatūras pedikīra laikā tiek izmantotas sprauslas ar ziliem un sarkaniem iegriezumiem.

Drošības griezēji

Veicot aparatūras pedikīru, jums jāievēro drošības noteikumi.

Galvenie pieteikuma kritēriji:

 • sprauslas agresivitāte (pēc izsmidzināšanas veida);
 • griezēja leņķis;
 • spiediena intensitāte;
 • noliekt uz nagu plāksnes.

Nepareiza apstrāde ar griezēju var ievainot ādu. Visdrošākie ir silikona dzirnaviņas, kas pārklātas ar karbīda izsmidzināšanu. Ar viņu palīdzību pterigijs tiek noņemts un sānu izciļņi tiek notīrīti. Silikona karbīda griezējiem ir vairāki marķējumu toņi (brūns, pelēks, zaļš). Mīkstākie padomi ir zaļi. Viņi pulē plāksni un sasmalcina ādu. Pelēkie griezēji attīra ādu no atmirušajām ādas šūnām un noņem burrus.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Brūni padomi noņem pterigiju, pulē vāku un naga griezumu. Viņu virsma ir elastīga un mīksta, ir mazas karbīda abrazīvas daļiņas. Akmeņi tiek izmantoti pterigija attīrīšanai un ādas atjaunošanai. Strādājot ar pielikumiem, ir nepieciešams kontrolēt presēšanas intensitāti, lai nesabojātu plāksni un ādu.

Kādas formas griezēji tiek izmantoti īpašiem mērķiem

Pirms procedūras uzsākšanas keratinizēto ādas slāņu noņemšanai un nagu plāksnes pulēšanai ir nepieciešams uz ādas uzklāt īpašu mīkstinošu līdzekli (eļļu vai krēmu).

Zonas tiek apstrādātas pēc kārtas, izmantojot dažādas sprauslas.

Kutikulas noņemšanai

Kutikulas apstrādei izmanto šādus stiprinājumus:

 • Sfēriskais bors. Dimanta griezējs ir droši lietojams. Ar tās palīdzību nagu plāksne tiek rūpīgi notīrīta.
 • Tikai tīrs. Izmanto pterigija tīrīšanai. Griezējs ir izgatavots no tērauda, ​​virsma ir daudzstūraina. Sausu nagu plāksni apstrādā ar sprauslu.
 • Korunda iepakojums. Frēzētājs, atkarībā no abrazivitātes, tiek izmantots periungālās telpas slīpēšanai.
 • Birstes birste. Pielikumu izmanto pēdējā pulēšanas posmā. Vispirms uz nagu plāksnes varat uzklāt kutikulas mīkstinātāju.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Šajā secībā nav nepieciešams izmantot griezējus. Aparatūras pedikīra veikšanas meistari var atšķirties.

Ieaugušiem nagiem

Lai noņemtu ieaugušus nagus aparatūras pedikīra laikā, varat izmantot šādus pielikumus:

 • Adatu griezējs. Karbīda griezējs ar smalkām šķērsgriezumiem, lai izgrieztu ieaugušu naglu.
 • Dimanta konusa sprausla. Griezējam ir noapaļots gals. Ieaugušu naglu maigi pulē ar vidēji abrazīvu sprauslu.
 • Safīra bumbieru formas griezējs. To izmanto pēdējā posmā. Pielikums maigi attīra ādu un noņem ieaugušu nagu paliekas.

Pulējot nagu veltņus, eksperti iesaka izmantot smalkus un vidēji abrazīvus griezējus.

Kalusiem un varžacīm

Lai noņemtu varžacis un varžacis, izmantojiet:

 • Dimanta griezēji MonAlit Tornado. Gals ir pārklāts ar dimanta smiltīm. Darba procesā āda nesasilst. Griezējs maigi izlīdzina ādu, noņemot rumbas.
 • Perforēts konusa griezējs. Ar sprauslas palīdzību āda tiek pulēta, noņemot atmirušās šūnas.
 • Dažāda diametra sfēriskas metāla urbumi. Izmanto, lai noņemtu varžacis. Sprauslās ir iegriezumi, kas atrodas gareniski vai šķērsām.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Safīra bumbieru formas gals pēdējā posmā pulē ādu, padarot to gludu.

Griezēja nomaiņas biežums

Pirms katras lietošanas griezēji jāsterilizē. Pielikumu kalpošanas laiks tieši atkarīgs no kapteiņa kvalifikācijas, materiāla, no kura tiek izgatavotas slīpmašīnas, un lietošanas biežuma. Dimanta uzgaļi tiek mainīti ik pēc 3 gadiem, karbīda uzgaļi - 1 reizi 3-4 g, no keramikas - ik pēc 2-4 mēnešiem, silikons - ik pēc 8-12 mēnešiem.

Ieteikumi, atlases kritēriji, prasības

Kvalificētam tehniķim un iesācējam vajadzētu būt šādiem pielikumiem:

 • slīpmašīnas plākšņu galīgai pulēšanai;
 • adatas formas griezēji, kas attīra mikroplaisas ādā;
 • karbīda un silīcija vienreizlietojamie uzgaļi ar gumijas pamatni;
 • keramikas griezēji laku, šellaka un citu pārklājumu noņemšanai;
 • instrumenti pagarinātās nagu plāksnes noņemšanai;
 • konusu slīpmašīnas pterigija tīrīšanai;
 • dažādas cietības un diametra sfēriskas sprauslas sānu zonu attīrīšanai un kutikulas mīkstināšanai;
 • pilienu formas dimanta slīpmašīnas, lai notīrītu nagu pamatni.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Pielikumi regulāri jāmaina, it īpaši, ja griezējs sāk "iesist" naglu.

Biežākie iemesli:

 • Instrumenta darbības traucējumi. Sitot uz cietas virsmas, gals var saplaisāt vai saliekties. Šādi griezēji ir jāiznīcina, ar tiem strādāt nevar.
 • Kalpošanas laika beigas. Eksperti neiesaka izmantot dzēstos griezējus. Periodiski ir jāpārskata instrumenti un jānovieto nolietotie padomi ar jauniem.
 • Nesaderība starp mašīnu un griezēju. Daži stiprinājumi nav piemēroti profesionālām pedikīra ierīcēm. Šajā gadījumā griezējs atsitīsies no nagu plāksnes un ievainos ādu. Iepriekš ir jāpārbauda sprauslas un ierīces savietojamība, salīdzinot izstrādājumu parametrus.

Griezējus var iegādāties specializētos veikalos. Ja komplektā nav ierīces pielikumu, tad darbībai nepieciešamo rīku saraksts būs jāsastāda neatkarīgi. Pirms tam ir svarīgi rūpīgi izpētīt reālo patērētāju pārskatus specializētās vietnēs.

Labāko ražotāju top 5, frēžu cenas

Pērkot aparatūras pedikīra piederumus, jums jāpievērš uzmanība materiāla zīmolam un kvalitātei.

Populāri ražotāji:

Nosaukums

Apraksts

Diapazons

Cena

HDFreza

Griezēji ir piemēroti pieredzējušiem amatniekiem un iesācējiem. Pielikumi ir izgatavoti no augstas izturības materiāliem. Tos izmanto nagu plākšņu pulēšanai, kutikulas noņemšanai un sānu izciļņu apstrādei.

Dimanta un tērauda urbumi, karbīds, dimants, tērauda griezēji, mīkstie uzgaļi, dažādu formu un abrazivitātes slīpmašīnas.

135-1200 rub.

TNL Professional

Aparatūras pedikīra sprauslas tiek piedāvātas sortimentā. Ražotājs garantē griezēju kvalitāti. Tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem. Pielikumus izmanto, ārstējot jutīgu ādu.

Dimanta griezēji (sfēriski, koniski, rievoti, ar šķērseniskiem un gareniskiem zobiem), keramikas, karbīda uzgaļi, mīkstas silikona slīpmašīnas.

35-1100 rub.

Irisk Professional

Universālie griezēji, kas piemēroti visiem profesionālajiem mašīnu modeļiem. Komplektā ietilpst 6 ar dimantu pārklāti uzgaļi. Dažāda diametra, vidēja graudu izmēra griezēji.

Sprauslas “adata”, “lode”, “konuss”, “cilindrs” (2 dažāda diametra griezēji), mīkstais dzirnaviņas.

RUB 200-350

RuNail

Griezēji un sprauslas no vietējā ražotāja. Produkti ir piemēroti profesionālai lietošanai. Savietojams ar gandrīz visām ierīcēm. Pielikumi ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem.

Karbīda frēzes, dimanta griezēji (dažāda diametra un formas), abrazīvās bungas, abrazīvie vāciņi.

50-800 rub.

JessNail

Pielikumi ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem. Izsmidzināšana ir augstas kvalitātes, kas ļauj palielināt kalpošanas laiku.

Sprauslas tiek piedāvātas sortimentā (dažādas cietības pakāpes un graudu izmēra griezēji): dimants, korunds, keramika, abrazīvie vāciņi.

80-1200 rub.

Sprauslas aparatūras pedikīram. Kas par ko

Sprauslu izmaksas var atšķirties atkarībā no ieviešanas metodes. Specializētajos veikalos cena būs nedaudz augstāka. Mājas apstākļos tiek izmantoti aparatūras pedikīra piederumi. Pēc katras procedūras griezēji ir jādezinficē un rūpīgi jāizžāvē, lai pagarinātu to kalpošanas laiku. Pielikumi tiek uzglabāti plastmasas mēģenēs.

Aparatūras pedikīra piederumu video

Pārskats par galvenajiem aparatūras pedikīra piederumiem:

Novērtējiet rakstu
Mode, stils, grims, manikīrs, ķermeņa un sejas kopšana, kosmētika
Pievieno komentāru

Meikaps

Manikīrs

Matu griezumi