Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Galvenā franču matu griezuma priekšrocība, kurai nav nepieciešams stils, ir tā, ka viss dažu minūšu laikā jūs varat sasniegt perfektu frizūru... To apstiprina šādu matu dizaina iespēju fotoattēls. Sievietei pēc pamošanās nav jāpieliek lielas pūles. Pietiek ar nepaklausīgo pavedienu ķemmēšanu un ieveidošanu.

Frizūras iezīmes

Ir franču matu griezumi gan sievietēm, gan vīriešiem. Bet visbiežāk meitenes tās izvēlas sev. Šī frizūra nāca no pagājušā gadsimta un joprojām nezaudē savu nozīmi. Daudzos frizētavās apspriestais matu griezums tiek saukts par vienu no populārākajiem līdz šai dienai.

Mūsdienu meistari to ir lieliski apguvuši, taču laiku pa laikam mēģina vienkāršot uzdevumu. Piemēram, saliekamā skuvekļa vietā galus apstrādā ar parastajām šķērēm.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Interesanti, ka pareizi izvēlēta un dekorēta frizūra var derēt gan jaunai skolniecei, gan stingrai pieaugušai sievietei.

Frizūrai ir citas interesantas iezīmes:

 • vairumā gadījumu notiek sprādziens (kamēr to ir atļauts darīt dažādās variācijās un pat frēzēt);
 • uz vainaga un galvas aizmugures tiek izveidots skaidri pamanāms tilpums;
 • apspriesto matu griezumu atļauts veikt tikai uz mitriem matiem (tas ir obligāts noteikums frizierim);
 • dekorējot frizūru, tiek izvēlēta īpaša pavediena uzklāšanas tehnika uz pavediena (tai ir arī otrais nosaukums, biežāk sastopams frizieru vidū - "2 sprauslās");
 • matu griezums ļauj paslēpt daudzus dabiskus izskata trūkumus un uzsvērt priekšrocības;
 • tas izskatās vienlīdz labi gan taisniem, gan viļņainiem, cirtainiem matiem;
 • dažādas matu griešanas iespējas ļaus katrai sievietei izvēlēties piemērotāko.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Rezultāts ir matu griezums, kas ļauj jums izskatīties lieliski pat bez sarežģīta gara stila. Tas ļauj izveidot gan stingrus lakoniskus, gan rotaļīgus romantiskus attēlus. Bet neaizmirstiet, ka šāda frizūras veikšanas tehnika ir diezgan sarežģīta, tāpēc to varat uzticēt tikai profesionāļiem.

Plusi par frizūru:

 • daudzpusība - piemērota dažāda veida matiem (izņemot ļoti plānus);
 • aprūpes vieglums;
 • mati vienmēr izskatās iespaidīgi un kopti;
 • pat tad, kad vērpītes nedaudz aug, frizūra izskatās stilīgi, un nav nepieciešams nekavējoties skriet pie friziera;
 • apspriestais matu griezums nekad neiziet no modes un paliek aktuāls jebkurā sezonā;
 • ar šādu frizūru tas ir ērti gan ziemā, gan vasarā, gan jebkurā citā gada laikā (tas nav sezonas, bet gan universāls matu griezums);
 • jūs varat eksperimentēt ar apģērba stiliem, jo ​​frizūra piestāv dažādiem.

Mīnusi matu griezumiem:

 • Pareizi to izdarīt pats ir ārkārtīgi grūti, tāpēc labāk ir uzticēties matu veidošanai frizierim;
 • frizūra var neatbilst pilnām lielām sievietēm;
 • dažām matu griešanas iespējām ir nepieciešami īpaši piederumi, piemēram, īpašs saliekamais skuveklis;
 • regulāri jāapmeklē frizieris.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Pirmkārt, matu griezums ir piemērots sievietēm ar pareizām sejas īpašībām. Galu galā viņa tos visus atklāj un uzsver. Stilisti iesaka izvēlēties frizūru slaidām, trauslām meitenēm. Šajā gadījumā pareizi sagriezti mati vēl vairāk uzsvērs viņu žēlastību, maigumu, sievišķību.

Apaļām, lielām sievietēm šī matu griešana jāizvēlas uzmanīgi. Dažos gadījumos tas var ievērojami apgrūtināt visu attēlu. Frizūra ir slikti piemērota plānu matu īpašniekiem. Tās saplēstās malas vizuāli padara cirtas vēl retākas.

Frizūra uz bieziem, bieziem matiem izskatās perfekti. Izvairīšanās no frizūrām ir ieteicama arī meitenēm ar izteiktiem vaigu kauliem un / vai platu kaklu.

Franču matu griezumu šķirnes, kurām nav nepieciešams stils

Franču matu griezumam, kas neprasa stilu, kura fotoattēlu var atrast zemāk rakstā, ir daudz šķirņu. Pateicoties tam, gandrīz katra sieviete var izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Garsons

Garsons ir īss "zēnu" matu griezums, kas ir lieliski piemērots maigām sievišķīgām meitenēm. Starp citām iespējām tas vienlaikus izceļas ar skaidrām, bet tajā pašā laikā noapaļotām gludām līnijām.

Kad frizieris veic šo frizūru, viņš veic virzienu ārējo gradāciju. Tā rezultātā minimālais matu garums atrodas galvas aizmugures apakšdaļā, un tajā pašā zonā augšpusē tiek izveidots skaidrs apjoms.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija
Garcon - viens no franču matu griezumiem, kas neprasa stilu

Vislabāk ir izvēlēties šo matu griezumu taisniem matiem vai minimāli cirtainiem matiem. Ja cirtas ir pārāk cirtainas, tad frizūra rezultātā būs pārāk sulīga. Frizūra īpaši patiks smalku matu īpašniekiem. Galu galā tas ir vienkāršākais veids, kā vizuāli pievienot matiem apjomu.

Bet ir vērts atcerēties, ka šis matu griezums pilnībā atver kaklu. Virzieni galvas aizmugurē ir minimāla garuma. Tāpēc kakls nedrīkst būt pārāk plats. Vēlams plāns un graciozs.

Meitenes ar miniatūrām smalkām īpašībām īpaši mīl "garcon". Pateicoties apspriestajam matu griezumam, viņiem izdodas iegūt vissmalkāko, aizkustinošāko attēlu. Lai jūsu frizūra izskatās stilīga un glīta, jums nav jāizmanto daudz īpašu stila izstrādājumu.

Kvadrāts

Caret ir vēl viena interesanta franču matu griešanas iespēja. Tas ir labs īsiem un vidējiem matiem. Tajā pašā laikā matu griezums ir lieliski piemērots jebkurai sejas formai.

Tabulā būs norādītas šīs opcijas galvenās iezīmes:

Frizūras iezīmesplusi
SkaļumsIzdodas radīt pat uz smalkiem matiem.
GaisīgumsEfektu var panākt bez īpašiem līdzekļiem.
SlāņošanaPateicoties daudzslāņu matu griezumam, frizūra šķiet apjomīgāka.

Tieši kvadrātu atļauts izpildīt franču stilā ar vai bez sprādzieniem. Turklāt matu griezums ir atrodams gan klasiskajā versijā, gan asimetrisks, iegarens, ar nobīdītu centru.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Šodien šāda matu griešana ar kovboju piezīmēm atkal sāk kļūt ļoti populāra. 80. gados tas tika aizmirsts. pagājušajā gadsimtā, un tagad atkal piesaista sieviešu uzmanību. Lai to izveidotu, vispirms matiem veic iegarenu kvadrātu ar kaskādi. Pēc fēna un īpaša izsmidzināšanas izrādās, ka tiek sasniegts vēlamais efekts. Šo frizūru sauc arī par "savvaļas".

Sessun

Sessun ir franču matu griezuma vintage versija. Parasti to veic ar īsiem, pusapaļiem sprādzieniem. Sānu šķipsnas galu galā ir īsas. Bet mūsdienu iespējas apspriestajam matu griezumam ir atrodamas pat ar iegareniem sprādzieniem vai ar pinumu.

Stilisti atzīmē, ka vecākas sievietes ar šo frizūru var atjaunot vairākus gadus. Un jaunas meitenes ar viņu iegūst individualitāti. Turklāt kopējā frizūra kļūst apjomīgāka un sulīgāka.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Īsas matu griezuma klasiskā versija pilnībā paver kaklu, bet, ja tā ir izveidota vidējiem matiem, būs iespējams slēpt dažus trūkumus, taču frizūra būs jāpielāgo bieži. Un tas jādara pieredzējušam profesionālam frizierim.

Gavroche

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu (tā fotoattēls ļaus vizuāli izpētīt dažādas frizūru iespējas), uzmanību piesaistīja pagājušā gadsimta vidū, kad tika izlaista filma Les Miserables. Tur auditorija varēja apbrīnot viņa Gavroche versiju.

Šī ir drosmīga un pārsteidzoša frizūra, kas derēs jebkura vecuma sievietēm. Galvenais ir tas, ka meitenei ir skaista vaigu kaulu līnija un garš graciozs kakls. Frizūra ir ļoti piemērota miniatūrām sievietēm ar mazām sejas īpašībām.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Frizūras izveidošanas laikā frizieris sagriež pavedienus pa visu galvu, padarot tos īsus no sāniem. Tikai mati pakausī paliek iegareni. Šo zonu var veidot ar fēnu, radot skaistus iespaidīgus viļņus. Ja vēlaties, klasisko frizūras versiju var nedaudz mainīt. Piemēram, izveidojiet apjomīgāku laukumu galvas aizmugurē vai izveidojiet sprādzienus.

Laumiņa

Pixie matu griezumam ir arī citi nosaukumi. Piemēram, elfs. Šī opcija padarīs jebkuru attēlu saldāku, maigāku, sievišķīgāku. Tas ir īpaši piemērots meitenēm ar plānām sejām un sīkām īpašībām.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Franču Pixie matu griezums bez stila var padarīt sulīgu jebkuru frizūru. Tas attiecas pat uz smalkākajiem matiem. Bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka matu griešana atver zodu un kaklu, kā redzat fotoattēlā. Frizūra ļauj sievietei izskatīties jauneklīgāk un justies atvieglinātai.

Franču noplūkt

Un visneparastāko apspriestā matu griezuma ekstravaganto versiju var saukt par franču plūkumu. Viņam augšpusē tiek izveidots tilpums, kā arī sānos saplēsti pavedieni. Interesanti, ka frizieris paņem skuvekli. Tā ir viņa, kas ļauj jums izveidot neparastu šķelto tekstūru tekstūru.

Šī ir klasiskā versija. Bet mūsdienu frizieri arvien vairāk izvēlas parastās šķēres, nezinot, kā pareizi strādāt ar saliekamo skuvekli. Bet tad ne vienmēr ir iespējams sasniegt vēlamo satriecošo efektu.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Starp galvenajām matu griezuma priekšrocībām ir jāuzsver stila nepieciešamības neesamība. Jums arī nav jāizmanto īpaši rīki. Jums vienkārši jāizžāvē mati un vienkārši jāķemmē. Šiks stils katrai dienai būs gatavs nekavējoties.

Pupa

Boba matu griezums ir vēl viena universāla iespēja. To nevar sajaukt ar jebkuru citu frizūru. No sāniem siluets atgādina pupiņu vai pupiņu. Varbūt tāpēc matu griezums ieguva savu smieklīgo nosaukumu.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Šai frizūrai ir daudz priekšrocību. Tas vienkārši der un dod neierobežotas eksperimentēšanas iespējas. Šāda matu griezuma klasiskā versija ir līdzīga kvadrātam, taču to veic bez taisnas apakšējās griezuma.

Darbības ar dažādu garumu un tipu matiem īpatnības

Franču matu griezumu, kas neprasa ieveidošanu (ikviens var izpētīt tā fotoattēlu), īpaši bieži izvēlas meitenes ar īsām cirtas. Tā rezultātā jums būs jāpavada minimāls laiks un pūles, lai izveidotu stilīgu spilgtu attēlu.

No visiem frizūru veidiem vislabāk ir apstāties pie plūkuma vai gavroche, kas tika aprakstīts iepriekš:

 • Veidojot franču matu griezumu īsiem matiem, pakauša pavedieni parasti tiek slīpēti. Atsevišķi jāatzīmē, ka uzsvars tiek likts uz acīm.
 • Ja meitene vēlas izskatīties spilgta un stilīga bez lielām pūlēm, tad viņai vajadzētu izvēlēties tieši šādu matu griešanas iespēju. Pat vienkārši pamostoties no rīta ar parasto ķemmi, tiks sasniegts ideāls rezultāts.
 • Tieši īsiem matiem matu griešana būs jāveic īpaši uzmanīgi un uzmanīgi. Jebkura nepareiza kustība ar šķērēm var sabojāt rezultātu. Vislabāk ir meklēt pieredzējuša profesionāla friziera palīdzību. Ja frizūra tomēr tiek veikta mājās, tas jādara pēc iespējas uzmanīgāk un uzmanīgāk. Turklāt - uzkrājiet vairākus augstas kvalitātes spoguļus vienlaikus un veltiet laiku.
 • Ja matu griešana tiek veikta uz vidējiem matiem, tad parasti tiek nodrošināti sprādzieni. Ar viņu seja kļūst graciozāka un sievišķīgāka.Tajā pašā laikā jebkura vecuma sievietes var izvēlēties sev frizūru - pat vecāka gadagājuma cilvēkiem. Šajā gadījumā sprādzieni un izvirzītie pavedieni uz sejas palīdz noslēpt grumbas un parasti atsvaidzina attēlu.
 • Visbiežāk tas ir kvadrāts, kas tiek veikts vidējiem matiem. Šo matu griezumu ir viegli pārvērst pat svētku frizūrā. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izmantot dažādas spilgtas matadatas, stīpas. Nobriedušām sievietēm nav ieteicams lietot pārāk daudz aksesuāru. Viņiem vislabāk ir izmantot vismaz diskrētas lakoniskas rotas.
 • Sessun var veikt arī vidēja garuma matiem. Bet, kā tas ir īsu cirtas gadījumā, jums būs jāapmeklē frizētava ļoti bieži. Kad pavedieni kaut nedaudz pieaugs, kopējā attēla precizitāte tiks zaudēta. Steidzama nepieciešamība labot situāciju.
 • Sessun vidējiem matiem ļauj vizuāli sašaurināt plašu seju. Tas vizuāli kļūst graciozāks un slaidāks.
 • Matu griešana mājās ir nedaudz vienkāršāka nekā īsu matu griešana. Ja procesā tiek pieļautas nelielas kļūdas, tad kopumā tas kopējo ainu nesabojās. Turklāt vidēja garuma matus var viegli izlabot.
 • Frizūras izskatās lieliski uz pusgariem pavedieniem. Ja nepieciešams, jūs varat viegli un vienkārši paspēt izveidot svētku iespaidīgu stilu pat sev.
 • Frizūra uz pusgariem matiem var prasmīgi slēpt dažus izskata trūkumus. Frizūra arī uzsvērs cieņu un atklās sievietes spilgtās individuālās iezīmes.
 • Lai būtu vairāk attēlu iespēju, neaizmirstiet par dažādiem stiliem. Būs interesanti eksperimentēt ar viņiem ar dažādu aksesuāru palīdzību. Tas var būt dažādi matadatas, matadatas, lentes, stīpas, neredzami. Bet pat bez papildu rotājumiem būs iespējams radīt iespaidīgu izskatu, izmantojot apaļu ķemmi. Šī ir viena no galvenajām matu griezuma priekšrocībām - jums tas vienkārši jāķemmē, jākrata galva, un frizūra izskatās krāšņa.
 • Ja frizūra ar pusgariem matiem kļūst garlaicīga, jūs vienmēr varat viegli novērst situāciju. Pietiks, lai izvēlētos jaunu iespēju, piemēram, vidējiem vai īsiem matiem.
 • Ne visi franču matu griezumi ir piemēroti garām cirtas. Bet dažus no tiem var pielāgot izvēlētajai frizūrai. Frizūra īpaši pievērsīsies meitenēm, kuras agri no rīta gatavojas darbam vai skolai un kurām nav laika ilgam stilam. Kā jūs zināt, garie mati parasti prasa daudz enerģijas no to īpašnieka.
 • Dažreiz jums ir jāpavada viss rīts pie spoguļa, lai sasniegtu perfektu rezultātu. Šajā gadījumā franču matu griešana kļūst par īstu sievietes pestīšanu. Jebkurā gadījumā būs iespējams izskatīties lieliski.
 • Ir svarīgi izvēlēties matu griezumu gariem matiem, kurā pie sejas būs plāni, kārtīgi pavedieni. Cirtas šajā gadījumā to skaisti ierāmē un uzsver izskata cieņu. Vītnes ar augstas kvalitātes matu griezumu izskatās lieliski pat bez ieveidošanas. Pietiek ar to suku / ķemmēšanu.
 • Franču matu griezumi ir vienlīdz piemēroti taisniem un cirtainiem matiem. Jūs pat varat tos izdarīt sulīgām, biezām cirtas. Šis ir viens no nedaudzajiem matu griezumiem, kas piemērots šāda veida matiem. Tas ir uz cirtas vai gaismas viļņiem, kas īpaši apgrūtina franču matu griezumu. Neiesaistieties neatkarīgos mājas eksperimentos.
 • Plāniem matiem matu griešana ir slikta. Tā rezultātā frizūra var neizskatīties pārāk veikls. It īpaši, ja tas ir variants ar galu retināšanu. Arī no ļoti plāniem un plāniem matiem, piemēram, uz vainaga, ir grūti izveidot apjomu.

Matu griešanas algoritms

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu, kura fotogrāfija sievietei jāizpēta pirms došanās uz frizieri, tiek veikta saskaņā ar īpašu shēmu. Pēdējais ir rūpīgi jāievēro, nekur neatkāpjoties.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Jau tā formā franču matu griezums liecina par sprādzienu klātbūtni. Tam vajadzētu būt apjomam galvas aizmugurē un iegareniem tempļiem.Pareizi izpildīt visus šos nosacījumus var tikai pieredzējis profesionāls frizieris. No rīkiem jums būs jāizmanto tikai vienkāršākie. Tie ir augstas kvalitātes šķēres un ķemme, kā arī īpašs skuveklis, retināšanas nazis.

Pirmkārt, jums vajadzēs mazgāt vai kārtīgi samitrināt visas cirtas, lai ar tām būtu ērtāk strādāt. Pēc tam, kad virzieni tiks sadalīti vairākās šķiršanās daļās. Lai to izdarītu, jums būs jāizmanto īpaši matadatas.

Tā rezultātā vajadzētu būt vairākām zonām: uz tempļiem, vainaga, pakauša. Pēdējā jums vienlaikus jāizvēlas 9 daļas. Viņi dalīsies horizontālās un vertikālās šķiršanās.

Frizūra sāksies centra laukumā. Šī ir galvas aizmugures apakšējā daļa.

Tālāk jums būs nepieciešams:

 1. Paņemiet pirmo plāno pavedienu (ar smalku ķemmi) un paceliet to uz augšu. Izgrieziet to apmēram 1,5 cm attālumā no matu augšanas galējās zonas uz kakla. Optimālais pavediena garums tiek noteikts atkarībā no pašas sievietes vēlmēm. Parasti tas nepārsniedz 7-8 cm, bieži tiek izvēlēts īsāks variants.
 2. Atsevišķus pavedienus atdaliet horizontālā virzienā. Optimālais attālums ir aptuveni 5 mm. Tos velk uz leju un apstrādā ar īpašu retināšanas nazi. Ārstēšanai jābūt ne vairāk kā 1 cm augstai.
 3. Saskaņā ar shēmu no pēdējās darbības, nogrieziet visus pakauša laukumus. Šīs zonas vidū apstrādes augstumam jābūt par 1 cm vairāk nekā apakšā. Un augstums augšējā daļā ir par 1 cm lielāks nekā vidū. Kopumā galvas aizmugurē jums jāveic frēzēšana ne vairāk kā 3 cm
 4. Tempļu zonās veiciet 1/2 šķērsšķirtību. Jums vajadzētu sākt no labās puses.
 5. Ķemmējiet tempļu augšējās daļas pavedienus uz sejas un apstrādājiet ar retināšanas instrumentu, stingri ņemot vērā cirtas garumu galvas aizmugurē.
 6. Dodieties uz apakšējo kvadrātu apstrādi pie tempļiem. Šajā gadījumā process atkal sākas no labās puses, pamazām virzoties pa kreisi.

Garsona frizūras veikšana ir nedaudz grūtāka. Šajā gadījumā vainaga zonā esošie pavedieni tiek apgriezti no vainaga līdz pierei, uzliekot vienu virs otra. Pēc tam matus apstrādā ar īpašu retināšanas nazi. Viņiem tiek piešķirta arī forma un sprādzieni.

Franču matu griezums, kas neprasa ieveidošanu vidējiem, īsiem, gariem matiem. Fotogrāfija

Noteikti pārbaudiet rezultātu beigās - cik gludi tas izrādījās. Tas ir ērti to izdarīt, vienkārši salīdzinot virzienus. Kļūdas šajā posmā ir viegli novēršamas ar šķērēm.

Jums jāpabeidz process ar rāmi žoklī (apakšējā), sprādzienos, tempļos. Tempļi būs trīsstūrveida un ne garāki par žokļa malu. Galvas aizmugurē jūs varat izvēlēties gan daudzlīmeņu matu līniju, gan ovālu formu. Optimālais sprādziena garums ir līdz deguna vai uzacu tiltam.

Populāro franču matu griezumu, kas neprasa ieveidošanu, var veikt dažādos veidos. Frizūras fotoattēli jums pateiks, kā izskatās katra opcija. Starp tiem jebkura meitene var atrast sev piemērotu.

Franču matu griezuma video

Meistarklase: īss franču matu griezums Sessun:

Novērtējiet rakstu
Mode, stils, grims, manikīrs, ķermeņa un sejas kopšana, kosmētika
Pievieno komentāru

Meikaps

Manikīrs

Matu griezumi