Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Eiropas manikīrs ir unikāls nagu plāksnes kopšanas tehnika neizmantojot pīrsingu un griešanas instrumentus, kas paredzēti roku estētiskā skaistuma nodrošināšanai, lai sievietei vai vīrietim sniegtu ārkārtīgi nesāpīgas un tikai patīkamas sajūtas. Unikālās "negludinātās" tehnikas popularitāti izskaidro mūsdienīgi tehniskie jauninājumi, kas ļauj veikt šādas sesijas gan skaistumkopšanas salonos, gan mājās.

Eiropas manikīra iezīmes

Nagu kopšanas manipulāciju vēsture civilizācijas attīstībā tiek uzskatīta par vienu no vecākajām, sākot ar tūkstošgadēm. Arheologi ir atraduši komplektus nagu plākšņu apstrādei Babilonas drupu izrakumu laikā. Atrastie instrumenti tika izgatavoti apmēram pirms 3000 gadiem.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto
Eiropas manikīrs ir maigāks

Atrasto artefaktu izpēte ļāva izdarīt pārsteidzošu atklājumu - izrādās, ka manikīra bizness pastāvēja ne tikai Senajā Ēģiptē, bet arī diezgan veiksmīgi uzplauka. Nav nejaušība, ka slavenajā karalienes Kleopatras grāmatā tika aprakstītas diezgan profesionālas skaistuma receptes, ieskaitot nagus.

Debesu impērijā garām un koptām nagu plāksnēm bija nedaudz atšķirīga nozīme - tās liecināja par to īpašnieka gudrību. Senajā Krievijā nagu kopšana, īpaši matu griešana, bija apvīta ar slepenām un māņticīgām zīmēm, bija vairāk emocionāla nekā estētiska.

Manikīra māksla mūsdienu reprezentācijā veidojās aptuveni 19. gadsimta vidū. un kopš tā laika ir pastāvīgi uzlabojusies, sekojot modes tendencēm un tehnoloģiskajiem jauninājumiem. Tradicionāli roku kopšanas paņēmieni ir bijuši vannas uzņemšana, lai iemērc nagu plāksnes, kam seko to apstrāde, izmantojot šķēres un citus griezējinstrumentus.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Neapstrādāto nagu kopšanas metožu attīstību vēsturnieki saista ar Francijas karaļa Luija Filipa valdīšanas laiku, kuram, kā teikts teikts, tika izstrādāta tehnika, kas kļuvusi populāra sabiedrības aristokrātisko slāņu vidū.

Nosaukums "Eiropas manikīrs" nozīmē maigu un drošu procedūras veikšanas veidu. Kosmētiskā rituāla būtība slēpjas kutikulas sagatavošanas un apstrādes iezīmēs, uz kurām tiek uzklāts īpašs noņemšanas šķidrums. Produkts satur skābes un citas vielas, kas palīdz mīkstināt un izšķīdināt šo ādas laukumu.

Meistaram atliek vien aizsargāt naga ķermeni - atgrūst un noņemt kutikulu ar speciālu oranžu nūju vai stūmēju / skrāpīti. Arī sānu veltņi paliek neskarti, tikai ar to pašu instrumentu nedaudz atbīdīti.

Šajā gadījumā tiek izslēgts gan kaitējums ādai vai nagu plāksnei, gan asiņu vai sāpīgu brūču parādīšanās. Kompetenti veiktu manipulāciju sesija nerada nepatīkamas sajūtas, efektīva iedarbība pēc vairākām pieņemšanām ilgst daudzus mēnešus.

Priekšrocības un trūkumi

Eiropas manikīrs ir principiāli jauna roku kopšanas metode, kuras galvenā priekšrocība ir fakts, ka āda ap nagu plāksni netiek nogriezta, bet gan maigi atgrūsta, pēc kuras tiek veikts tradicionāls nepieciešamo pasākumu kopums.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Piedāvātās tehnoloģijas priekšrocības ir šādi faktori:

 • Neapstrādāta procedūra ir īpaši piemērota cilvēkiem ar trausliem, trausliem un plāniem nagiem, kā arī maigai ādai, kurai cieši izvietotu kapilāru dēļ nepieciešama smalka kutikulas apstrāde.
 • Piedāvātais variants, kas tiek izmantots mājās, atšķiras ar ievērojamu ekonomiju gan gaidāmajai sesijai iztērētajos līdzekļos nepieciešamo materiālu iegādei, gan pavadītā laika ziņā - standarta procedūra kopumā aizņems ne vairāk kā 20-30 minūtes.
 • Svarīgs plus ir emocionālais faktors. Šāda maiga tehnika neizraisa panikas bailes pat pirms metāla pincetes sāk savu "apmales" darbu. Eiropas manikīra veikšanas procesā nav sāpju vai citu nepatīkamu sajūtu, ko papildina diskomforta sajūta.
 • Īpaša nozīme ir procedūras bez asinīm un higiēnai, nav infekcijas infekciju riska.
 • Kutikula sakārtoto notikumu procesā netiek pakļauta mehāniskai slodzei, kapteiņa darbs ir vērsts uz nagu gultas atbrīvošanu. Šādas manipulācijas stiprina nagu sakni, veicina tās augšanu un nodrošina brīvu skābekļa piekļuvi.
 • Iespēja griešanas rīkus aizstāt ar kosmētiku, kas var efektīvi mīkstināt ādas struktūru, ļauj to apstrādāt bez asiem pincetēm (pincetēm), pēc tam turpmāka kutikulas augšana ievērojami palēninās, tāpēc manikīru var veikt daudz retāk.
 • Noņemšanas līdzekļu, kas satur vitamīnus, augļus un pienskābes, augu eļļas un ekstraktus, lietošana pozitīvi ietekmē nagu plākšņu un ādas stāvokli, uzlabo epidermas kvalitāti, noņem atmirušos audus, nekaitējot dzīvajiem.

Tomēr iesniegtajai tehnikai ir noteikti trūkumi un objektīvi trūkumi.

Izvēloties šo tehniku, jāņem vērā šādi nozīmīgi apstākļi:

 • Eiropas manikīrs nav piemērots cilvēkiem ar problemātiskām kutikulām - deformētām, sausām, izmainītām, strauji augošām un blīvām;
 • šī tehnika nav piemērota izstieptiem nagiem;
 • pārejas process no klasiskās metodes, izmantojot šķēres un citus griezējinstrumentus, uz neapstrādātām procedūrām ir saistīts ar nepieciešamību biežāk atjaunot veikto pārklājumu;
 • lai epidermu padarītu pēc iespējas mīkstāku un elastīgāku, nepieciešams regulāri organizēt nepieciešamās manipulācijas - sistemātiski atgrūst kutikulu, ārstēt to ar īpaši izvēlētām mitrinošām un barojošām kompozīcijām, kas satur augu komponentus;
 • dažos gadījumos kutikulas mīkstināšanai izmantotie līdzekļi var izraisīt alerģisku reakciju;
 • veikto procedūru rezultātu var novērot tikai pēc 5-6 reizēm.

Ieteiktās nesamazinātās tehnikas pirmā sesija ir ieteicama salonā, kur šādus pakalpojumus sniegs profesionāls darbinieks ar pilnveidotu tehniku ​​un uzkrāto pieredzi.

Eiropas manikīra veidi

Salona speciālists palīdzēs jums izvēlēties pareizo tehniku, kurš objektīvi novērtēs ādas īpašības, nagu plākšņu stāvokli, ņemot vērā klienta personīgās vēlmes. Kapteinis ne tikai veiks visas nepieciešamās manipulācijas, bet arī sniegs noderīgus padomus un ieteikumus nagu pašapstrādei mājās.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Eiropas manikīrs ir iespēja individuālai pieejai roku uzturēšanai pienācīgā stāvoklī labi koptai dāmai.

Tabulā parādīti populārākie izstrādāto metožu veidi, to īsās īpašības:

Tehniķu vārdiKosmētisko aktivitāšu iezīmes
Mitrs (karsts) manikīrsIesniegtā tehnika (macerācija), kas atgādina sava veida relaksāciju, tiek uzskatīta par eliti, piemērotu trausliem nagiem, un to lieto arī vājas, stipri aizaugušas, dažreiz ievainotas kutikulas klātbūtnē līdz sāpīgu mikroplaisu veidošanai.

Lai mazinātu šīs komplikācijas, tiek izmantotas karstas vannas, kuru temperatūra sasniedz 50 ° C. Pirksti tiek iegremdēti tvertnē ar apsildāmu losjonu, eļļu (piemēram, olīvu), krējumu vai mitrinošu esenci. Novājinātus nagus, ieskaitot plāksnes pēc gēla lakas uzcelšanas vai neveiksmīgas noņemšanas, vislabāk turēt liepu, salvijas, nātru vai piparmētru novārījumos.

Augstas temperatūras iedarbība veicina ādai un nagiem noderīgu mikroelementu koncentrāciju, kas nodrošina ātru un spēcīgu rezultātu. Pēc iegūtā efekta kapteinis turpina veikt pamata manipulācijas. Līdzīgu procedūru ieteicams organizēt reizi mēnesī.

Brazīlijas spa manikīrsTas ir diezgan jauns nagu servisa veids. Iesniegtajai tehnikai ir tehnika, kas līdzīga iepriekšējai tehnikai, taču karsto vannu vietā tiek izmantoti cimdi, kuros nagi, šķiet, ir iegremdēti mitrinošās kompozīcijās, kas bagātinātas ar minerālu sastāvdaļām. Šis sesijas posms ilgst apmēram 10-15 minūtes, pēc tam cimdi tiek noņemti pa vienam, nagi tiek apstrādāti parastajā Eiropas manikīra secībā.

Visi nepieciešamie piederumi šīs tehnikas lietošanai mājās ir iekļauti vienreizējās lietošanas komplektos.

Sauss manikīrsŠī metode nav saistīta ar "vannas" procedūrām kutikulas mīkstināšanai (tvaicēšanai), tāpēc to ieteicams izturīgu un veselīgu nagu apstrādei bez mehāniskiem bojājumiem. Tehnikas iezīme ir īpašu ierīču trūkums tās izpildei, spēja veikt manikīru gan mājās, gan jebkurā citā vietā, piemēram, ceļojot. Tas ir tikai tas, ka kutikulu apstrādā ar noņemšanas līdzekli (izšķīdinošu želeju, lai noņemtu atmirušos audus), pēc kura atliek pārvietot sānu veltņus, veikt tīrīšanas manipulācijas, eļļot plāksnes ar cietinātāju.
Kombinēta tehnikaŠis manikīra veids ir paredzēts gadījumiem, kad nav iespējams veikt tikai ar Eiropas tehnoloģijām, jo ​​ir jānovērš daži trūkumi, piemēram, urbumi, izmantojot knaibles vai citus metāla instrumentus. Izmantojot šo tehniku, var apvienot "sausās" un "slapjās" tehnikas, kas tiek noteiktas individuāli.
Aparatūras manikīrsTas ir salona neapstrādāts manikīrs, kas tiek veikts, izmantojot īpašu ierīci, kas paredzēta naglu slīpēšanai, izmantojot rotējošas sprauslas. Šī tehnika tiek uzskatīta par vienu no "sausās" tehnikas šķirnēm.

Eiropas manikīram ir nepieciešams rūpīgi izpētīt izstrādāto tehnoloģiju, jo katras sievietes svarīgs lēmums ir atbilstoša varianta izvēle. Vispārīga informācija par uzrādīto paņēmienu veidiem ļaus jums saņemt atbildes uz galvenajiem jautājumiem, lai sagatavotos manipulācijām mājās.

Kurš manikīrs ir labāks: griezīgs vai neapstrādāts

Atbilde uz šo jautājumu slēpjas fizioloģiskajā plānā - neapzīmētā tehnika ir piemērota maigas, plānas ādas īpašniekiem bez raupjām, strauji augošām kutikulu zonām, kuras klasiskā veidā var noņemt tikai ar šķērēm un knaiblēm.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Katram no paņēmieniem - tradicionālajiem vai Eiropas - ir gan priekšrocības, gan noteikti trūkumi. Izvēloties vienu no paņēmieniem, naglu veselībai un skaistumam ir vislielākā nozīme, tāpēc šajā jautājumā ir vērts meklēt visaptverošu konsultāciju ar profesionālu kosmetologu.

Kas nepieciešams manikīram

Eiropas manikīrs, pirmkārt, ir mājas procedūras aprīkošana ar īpašiem piederumiem un nepieciešamajiem līdzekļiem.

Gaidāmās sesijas komplektā jāiekļauj šāds instrumentu komplekts un saistītie formulējumi:

 • Rokas dvielis. Šis atribūts sniegs maksimālu labumu, ja tas ir izgatavots no dabīga kokvilnas auduma, ar izcilu higroskopiskumu (spēja dot un absorbēt mitrumu) šķiedrām. Šiem nolūkiem ir piemērotas arī vienreizējās lietošanas papīra salvetes, kuras, lai arī tiek patērētas lielākos daudzumos, tiek atzītas par pēc iespējas higiēniskākām.
 • Ūdens tvertne. Tvertne jāizvēlas tā, lai tajā varētu brīvi iekļauties roka.
 • Kokvilnas spilventiņi / tamponi un nagu lakas noņēmēji. Nepieciešamo šķidro zāļu formu izvēle (ar vai bez amonjaka) ir atkarīga no konkrētā pārklājuma veida - ar regulāru vai gēla laku.
 • Apelsīnu nūjas. Šis izstrādājums, kas izgatavots no tā paša nosaukuma koka, piemīt antiseptiskām īpašībām un paredzēts vienreizējai lietošanai. Katra nūja ir izgatavota asa no vienas puses, paredzēta vietas notīrīšanai zem nagu plāksnēm, bet otrā - slīpa, lai noņemtu kutikulu pēc tās mīkstināšanas.
 • Oranžu nūju vietā līdzīgus mērķus izpildīs stūmējs (manikīra lāpstiņa, kas izgatavota kā cirvis vai šķēps) vai skrāpis. Kuram rīkam dot priekšroku - jums jāizlemj individuāli. Augstas kvalitātes stūmēji, kas sastāv no medicīniskā tērauda, ​​ekspluatācijas laikā neslīd rokā, tomēr tiem nepieciešama rūpīga apstrāde, jo asi asmeņi var sabojāt nagu plāksni. Šādu ierīču plastmasas šķirnes tiek uzskatītas par īslaicīgām, tāpēc manikīra meistari tās nav populāras. Sākumā mājās joprojām ir drošāk izmantot koka priekšmetus.
 • Failu vai pulēšanas bufete... Šis piederums, kas visbiežāk tiek izgatavots daudzstūra formā, ir pārklāts ar īpašu dabīgu vai mākslīgu materiālu ar augstu abrazivitātes (cietības) pakāpi. Šāds rīks ir paredzēts naga sagatavošanai lakas uzklāšanai - esošo plāksnes nelīdzenumu slīpēšanai un izlīdzināšanai. Nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot biežu faila lietošanu, pietiek ar to, ka to izmantojat 1-2 reizes mēnesī.
 • Kutikulas eļļa. Aptiekā varat iegādāties līdzīgu sastāvu, dodot priekšroku tādām piesātinātām vielām kā, piemēram, persiks, tējas koka produkts, šī sviests un citi komponenti. Instrumentu pēdējā posmā izmanto kutikulas noņemšanai. Izvēloties noņēmējus vai keratolikas, ieteicams pievērst uzmanību komponentiem, kas satur: E vitamīnu, pienskābi un augļskābes.
 • Bāze. Vielu attēlo bieza gumijas masa, kas kalpo, lai izlīdzinātu plāksni pirms tās tiešas krāsošanas ar gēla laku, uzlabotu nagu pielipšanas (“pielipšanas”) spējas un darbojas kā mikroshēmu novēršana.
 • Primer. Šī komponenta loma ir termina tulkojumā no angļu valodas un nozīmē vārdu "primer". Instruments veic gandrīz tādu pašu funkciju kā pamatne, taču tam ir būtiskas atšķirības - viela nerada neatkarīgu slāni, ir paredzēta nagu plāksnes attaukošanai un žāvēšanai, darbojas kā sava veida līmlente, nodrošinot mākslīgā materiāla un naga "savienojumu". Atjaunināta nedaudz mīksta nagu lakas iespēja ar caurspīdīgu satīna efektu ir matēta vai spīdīga augšdaļa.
 • Pumeks. Tas ir daudzpusīgs rīks, kas izgatavots no dabīga materiāla neapstrādātā tehnikā. Ieteicams izvēlēties produktu ar noapaļotiem galiem un mazām šūnām.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Eiropas manikīrs ir koptas rokas ar maigu un samtainu ādu, perfekti apstrādātiem nagiem. Pēdējā posmā jums noteikti jālieto kvalitatīvs roku krēms.

Šāds standarta produkts, kas nepieciešams sausas ādas sajūtas izlīdzināšanai, veic vēl vienu svarīgu funkciju - tas darbojas kā epidermas (lipīdu) barjera, efektīvi risinot daudzas ādas problēmas.

Eiropas manikīra failu iezīmes

Veicot neapstrādātu tehniku, specializētam instrumentam ir noteiktas atšķirības no parastajiem priekšmetiem, ko izmanto, lai koriģētu nagu plākšņu garumu un formu.

Īpaši Eiropas manikīram paredzētā faila darbības princips paliek nemainīgs, taču objekta dizaina iezīmēm ir īpašas iezīmes, pateicoties aksesuāra izmantošanas mērķim - uzklāšana uz mīkstām, keratinizētām ādas vietām notiek ar vismaigāko un drošāko efektu.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Faila materiāls, kas izgatavots no stikla, kristāla vai ar dimantu, ir īpaši elastīgs un elastīgs, objekta struktūra atkārto šūnveida konfigurāciju.

Veicot manipulācijas ar iepriekš tvaicētiem pirkstiem, instruments paliek sauss, kas ļauj bez pūlēm strādāt ar failu jebkurā virzienā, neriskējot ievainot ādu / kutikulu vai nodarīt pat minimālu kaitējumu.

Mājas tehnoloģija

Iesniegtās neapstrādātās tehnikas tehnoloģija tomēr nav sarežģīta lai iegūtu maksimālu efektu, ir skaidri jāpilda šādas pakāpeniskas darbības:

 1. Pirmkārt, jums rūpīgi jānomazgā rokas, jāapstrādā ar antiseptiskiem līdzekļiem. Instrumenti ir jādezinficē.
 2. Ja procedūras laikā tiek izmantots pumeka akmens, tas ir nedaudz jāsamitrina, kas padarīs akmeni mīkstāku, netraumējot audus, kas atrodas blakus nagu plāksnei.
 3. Sākotnēji ir jālabo naglu forma un garums, šim nolūkam izmantojot īpašu failu, darba laikā to turot 90 ° leņķī. Labākais variants būtu stikla rīks, kas nekaitēs ādai, nepieļaus plaisas vai naglu šķelšanos. Failam jābūt vērstam vienā virzienā. Lai plāksnes pēc tam neizlobītos, manikīra meistari iesaka nagiem piešķirt kvadrātveida vai ovālu formu.
 4. Pēc tam jūs varat sākt tvaicēt roku ādu, izmantojot smaržvielas un mīkstinošas kompozīcijas. Nebūs lieki iepriekš apstrādāt pirkstus ar skrubi, lai mīkstinātu ādu, tajā pašā laikā noņemot mazus urbumus.
 5. Ja pie rokas nav īpašu produktu, varat pagatavot 3 litru attīrīta ūdens, 10-12 pilienu bāzes eļļas, 5-6 citrona šķēles, 2 ēdamkarotes šķīdumu. l. jūras sāls.
 6. Nākamajā posmā jums jānoņem pirksti ar dvieli vai vienreiz lietojamām papīra salvetēm, pēc tam kutikulai un apkārtējiem audiem jāpielieto īpašs līdzeklis (mīkstinātāju). Tās ilgumu uz iepakojuma burkas norāda ražotājs.
 7. Pēc tam ar apelsīna nūjas palīdzību maigi, bez spēcīga spiediena uz plāksni, pārvietojiet kutikulu uz nagu saknes pamatni.
 8. Tagad atbrīvoto gultu nepieciešams apstrādāt ar pumeka akmeni. Tas jādara ar maigām kustībām, virzot akmeni vienā virzienā, it kā ar dzēšgumiju izdzēšot kādu uzrakstu. Ja šādiem nolūkiem tiek izmantots krēms, tas apļveida veidā jāpieliek ādai un nagiem.
 9. Pēc veiktajām manipulācijām ir nepieciešams noņemt kosmētikas līdzekļa paliekas ar salveti, ar masāžas kustībām uzklāt rokām mīkstinošu krēmu.
 10. Ja jums ir jāpārklāj nagi ar krāsainu laku, plāksnes jāattauko ar grunti, pirms krāsas uzklāšanas izmantojiet iepriekš iegādātu pamatni, kā arī virskārtu.

Eiropas manikīrs. Kas tas ir, izpildes tehnoloģija, foto

Eiropas manikīrs ir universāls paņēmiens, tāpēc iesniegtā procedūra ir pilnībā piemērota gan daiļā dzimuma pārstāvēm, gan spēcīgajai cilvēces pusei.

Video par Eiropas manikīru

Eiropas manikīra meistarklase:

Novērtējiet rakstu
Mode, stils, grims, manikīrs, ķermeņa un sejas kopšana, kosmētika
Pievieno komentāru

Meikaps

Manikīrs

Matu griezumi